Anasayfa  |   İletişim  | AR - EN
Eğitim Fakültesi
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
Dekanın Mesajı

Sevgili Öğretmen Adayları,

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Eğitim Fakültesi’ne hoş geldiniz.

Öğrencilerine eğitimin yanında “değer” de vermeyi ilke edinmiş üniversitemizin en genç ve en yeni fakültesi olma özelliğini taşıyan Eğitim Fakültemiz, siz öğretmen adaylarına  öncü, yenilikçi bir vizyon ile öğretmenliğin gerektirdiği ruh, inanç ve aidiyet duygusunu kazandırmayı amaçlamaktadır. İstanbul’un Anadolu yakasında, Küçük Çamlıca Yerleşkesinde hizmet veren fakültemizde geçireceğiniz dört yıllık eğitimle sizlerin analitik düşünen, fikirlerini ilerletme ve savunma yeteneği edinen iyi birer öğretmen olmanız için gerekli gayreti sarf edeceğiz.

Çok önemli ve kutsal bir misyonu olan öğretmenlik mesleğini hedefleyen siz gençlerin, çağın gereklerine uygun yetişmesi için gerekli altyapıyı oluşturduğumuz fakültemiz yeterli akademik ve idari kadroya sahiptir. Öğretmen eğitimi konusunda gelenekten beslenen, yeniliğe açık olan bir anlayışı ilke edinmiş olan Fakültemizde yaşam boyu öğrenme ilkesini kazandıracağımız öğrencilerimiz, mesleki hayatlarında da eğitimleri, bilgi birikimleri ve davranışlarıyla hem öğrencileri hem de meslektaşları için örnek oluşturacaklardır.

Aramıza katılacak öğrencilerimizi şimdiden kutluyorum.  Öğretmenlik mesleğini benimseyen ve bu alanda kariyer yapmak isteyen gençlerimizi de eğitim ve imkânlarımız hakkında bilgi almak için Küçük Çamlıca Yerleşkemize bekliyorum.

Sağlık ve başarı dileklerimle kapımızın daima açık olduğunu hatırlatmak isterim.

 

 

                                                                                                               
Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi